Orijentiring savez Srbije


programe OSSa podrzavaju i finansiraju:


 

Orijentiring Savez Srbije

 

Rezultati se automatski osvezavaju na svakih 1 min

 

Hajd Park |LBO 4. kolo - Preliminary results

Hajd Park |LBO 4. koloned 15.6.2014 12:52
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                       Club                              Time   Diff. 



M12  (3/3)             Preliminary results  12:52  

    1      5 Vidan Kričak               Pobeda POB                       27:53    0:00 
    2     73 Aleksandar Kozomara        Kopaonik KOP                     28:54    1:01 
    3     53 Mitar Krstić               Pobeda POB                       50:00   22:07 



M14  (3/4)             Preliminary results  12:52  

    1      6 Timotije Tufegdžić         Pobeda POB                       15:33    0:00 
    2     95 Nemanja Tepavcevic         Policajac PJP                    41:40   26:07 

          67 Nikola Mišić               Kopaonik KOP                       dns         



M16  (7/7)             Preliminary results  12:52  

    1    107 Slavko Ćurčić              VG Vojna Gimnazija               22:34    0:00 
    2    102 Nemanja Simić              VG Vojna Gimnazija               24:35    2:01 
    3     96 Nikola Tepavcevic          Policajac PJP                    25:23    2:49 
    4    103 Stefan Filić               VG Vojna Gimnazija               26:32    3:58 
    5    104 Đorđe Radovanović          VG Vojna Gimnazija               49:07   26:33 

         105 Miloš Tasić                VG Vojna Gimnazija                  mp         
         106 Saša Radenković            VG Vojna Gimnazija                  mp         



M18-20  (4/4)          Preliminary results  12:52  

    1     21 Nikola Bilić               Pobeda POB                       12:36    0:00 
    2    119 Ilija Pejoski              Pobeda POB                       14:27    1:51 
    3      8 Kosta Stanojević           Pobeda POB                       15:40    3:04 

           7 Stefan Bilić               Pobeda POB                          mp         



M21A  (13/13)          Preliminary results  12:52  

    1     14 Nemanja Krstekanić         Pobeda POB                       14:17    0:00 
    2      2 Vladan Vujaklija           Pobeda POB                       15:25    1:08 
    3      9 Damjan Babić               Pobeda POB                       15:41    1:24 
    4     57 Miloš Jakšić               PTT PTT                          16:26    2:09 
    5     13 Predrag Krstić             Pobeda POB                       16:30    2:13 
    6     12 Bojan Pajčin               Pobeda POB                       19:50    5:33 
    7     69 Marko Marjanović           Kopaonik KOP                     20:22    6:05 
    8     10 Stefan Ranitović           Pobeda POB                       20:33    6:16 
    9     11 Aleksandar Kostić          Pobeda POB                       21:04    6:47 
   10     94 Dušan Ilić                 Policajac PJP                    21:18    7:01 
   11     93 Dejan Cakić                Policajac PJP                    23:26    9:09 

          15 Mirko Kozić                Pobeda POB                         dns         
          16 Miloje Cicvara             Pobeda POB                         dns         



M21B  (11/11)          Preliminary results  12:52  

    1     86 Nikola Spasković           Avala AVA                        16:00    0:00 
    2     39 Aleksandar Kalajdžić       Pobeda POB                       17:54    1:54 
    3     17 Miloš Josifović            Pobeda POB                       19:26    3:26 
    4     40 Ivan Marinković            Pobeda POB                       19:44    3:44 
    5     65 Jovan Batančev             Kopaonik KOP                     20:57    4:57 
    6     62 Miloš Manojlović           Kopaonik KOP                     23:04    7:04 
    7     19 Ivan Krstić                Pobeda POB                       24:08    8:08 
    8     18 Filip Polak                Pobeda POB                       25:09    9:09 
    9     61 Luka Ivanišević            Kopaonik KOP                     36:47   20:47 

          42 Kevin Bassley              Pobeda POB                          mp         
          60 Aleksandar Trencić         DIF DIF                            dns         



M21E  (8/8)            Preliminary results  12:52  

    1     20 Marko Grujić               Pobeda POB                       17:27    0:00 
    2     99 Slobodan Veljović          Magic Map MGM                    19:31    2:04 
    3     22 Dejan Nikolić              Pobeda POB                       20:30    3:03 
    4    130 Goljović Rade              Magic Map MGM                    21:34    4:07 
    5    128 Radovanović Slobodan       Magic Map MGM                    25:10    7:43 
    6      1 Đorđe Arizanović           Rudar Geol RGE                   27:04    9:37 
    7     52 Mihajlo Radinović          Pobeda POB                       28:18   10:51 

           4 Dejan Popović              Pobeda POB                          mp         



M40  (7/7)             Preliminary results  12:52  

    1     98 Miroslav Stevanović        Obilić OBI                       14:28    0:00 
    2     25 Srđan Marković             Pobeda POB                       17:01    2:33 
    3     87 Vladimir Prica             DMB DMB                          17:07    2:39 
    4     24 Milan Stanojević           Pobeda POB                       18:28    4:00 
    5     55 Aleksandar Vučetić         PTT PTT                          20:27    5:59 
    6     97 Borislav Tepavcevic        Policajac PJP                    23:19    8:51 

          23 Dejan Čvorović             Pobeda POB                          mp         



M50  (6/6)             Preliminary results  12:52  

    1     88 Zoran Pesic                DMB DMB                          12:02    0:00 
    2     56 Rajko Vojnović             PTT PTT                          15:09    3:07 
    3     26 Dušan Babić                Pobeda POB                       16:54    4:52 
    4     91 Sulejman Šuškić            DMB DMB                          16:56    4:54 
    5     27 Patrick Farrelly           Pobeda POB                       18:24    6:22 
    6     59 Branislav Radosavljević    DIF DIF                          26:08   14:06 



M60  (4/4)             Preliminary results  12:52  

    1    108 Borislav Srevanović        STR Stražilovo                   18:37    0:00 
    2    137 Jova Vujić                 DMB DMB                          19:23    0:46 
    3     74 Metodije Šentevski         Kopaonik KOP                     19:54    1:17 
    4     58 Miodrag Isailović          DIF DIF                          20:39    2:02 



Ž12  (8/8)             Preliminary results  12:52  

    1     28 Ivana Marković             Pobeda POB                       19:49    0:00 
    2    100 Andjela Veljovic           Magic Map MGM                    21:02    1:13 
    3     89 Isidora Prica              DMB DMB                          22:39    2:50 
    4     45 Robin Nikolić              Pobeda POB                       36:59   17:10 

          75 Mia Krtinić                Košutnjak KOŠ                      dns         
          76 Eva Šolaja                 Košutnjak KOŠ                      dns         
          77 Katarina Pajdaković        Košutnjak KOŠ                      dns         
          78 Ana Milenković             Košutnjak KOŠ                      dns         



Ž16  (4/4)             Preliminary results  12:52  

    1     83 Anđela Mađarac             Košutnjak KOŠ                    19:07    0:00 
    2     79 Marija Vitaz               Košutnjak KOŠ                    19:51    0:44 
    3     71 Kristina Kozomara          Kopaonik KOP                     25:29    6:22 
    4     80 Justina Petrović           Košutnjak KOŠ                    45:29   26:22 



Ž18-20  (1/2)          Preliminary results  12:52  

          82 Sofija Petrović            Košutnjak KOŠ                      dns         



Ž21A  (2/2)            Preliminary results  12:52  

    1     30 Jovana Janković            Pobeda POB                       17:22    0:00 

          31 Vanja Đuričić              Pobeda POB                         dns         



Ž21B  (8/8)            Preliminary results  12:52  

    1     34 Bojana Nenezić             Pobeda POB                       24:22    0:00 
    2      3 Sonja Vujaklija            Pobeda POB                       24:48    0:26 
    3     32 Marijana Mijanović         Pobeda POB                       27:33    3:11 
    4    152 Danica Kostić              Magic Map MGM                    29:12    4:50 
    5     54 Ljubica Popović            Pobeda POB                       32:00    7:38 
    6    153 Ana Gajić                  Individual IND                   50:57   26:35 

         101 Mila Maric                 Individual IND                     dns         
          33 Đurđa Sivački              Pobeda POB                         dns         



Ž21E  (4/4)            Preliminary results  12:52  

    1     36 Ana Matković               Pobeda POB                       15:52    0:00 
    2     92 Marija Veljković           Policajac PJP                    17:22    1:30 
    3     35 Ivana Babić                Pobeda POB                       21:28    5:36 
    4     37 Gorana Vučićević           Pobeda POB                       23:01    7:09 



Ž35  (4/4)             Preliminary results  12:52  

    1    158 Petrović Nataša            Magic Map MGM                    21:07    0:00 
    2     90 Sandra Prica               DMB DMB                          38:30   17:23 
    3     72 Sandra Kozomara            Kopaonik KOP                     42:55   21:48 
    4     66 Aleksandra Mladenović      Kopaonik KOP                     64:43   43:36 



Ž45  (1/1)             Preliminary results  12:52  

    1     63 Jasna Višnjić              Kopaonik KOP                     54:48    0:00 



Ž55  (2/2)             Preliminary results  12:52  

    1    164 Ljubica Bačanac            DIF DIF                          20:00    0:00 

          38 Mirjana Milačić Bajić      Pobeda POB                          mp         



SZS-B  (15/15)         Preliminary results  12:52  

    1    168 Boško Božović              DIF DIF                          13:23    0:00 
    2     43 Vladimir Nikolić           Pobeda POB                       13:42    0:19 
    3    169 Draško Stanković           DIF DIF                          15:57    2:34 
    4    167 Teodor Stošić              DIF DIF                          20:59    7:36 
    5     46 Jan Luenberg               Pobeda POB                       21:13    7:50 
    6        Pavle Vujaklija            Pobeda POB                       21:59    8:36 
    7     47 Marija Zaric               Pobeda POB                       22:17    8:54 
    8    125 Dragoljub Vukašinović      DIF DIF                          22:53    9:30 
    9     51 Dragana Drenovac           Pobeda POB                       25:00   11:37 
   10    126 Uroš Ristić                DIF DIF                          29:49   16:26 
   11     50 Marko Nikolic              Pobeda POB                       39:19   25:56 
   12     64 Ivan Žic                   Kopaonik KOP                     46:21   32:58 

          84 Jovana Dmitrovic           Košutnjak KOŠ                      dns         
          48 Teodora Gorunovic          Pobeda POB                         dns         
          49 Marko Mijailovic           Pobeda POB                         dns         



SZS-C  (6/6)           Preliminary results  12:52  

    1     85 Milan Krtinic              Košutnjak KOŠ                     8:53    0:00 
    2     68 Angelina Matunović-Ćuković Kopaonik KOP                     16:06    7:13 
    3     44 Đurađ Nikolić              Pobeda POB                       31:30   22:37 
    4     41 Dimitrije Stanojević       Pobeda POB                       49:56   41:03 

          81 Tanja Pajdaković           Košutnjak KOŠ                      dns         
         109 Naša Sremčica              NŠ Naša Sremčica                   dns         



 

2004-2014 Orijentiring savez Srbije. Sva prava zadrzana. Webmaster: webmaster@orijentiring.rs