Orijentiring savez Srbije


programe OSSa podrzavaju i finansiraju:


 

Orijentiring savez Srbije

 

Rezultati se automatski osvezavaju na svakih 1 min
Results are automatically updated every 1 min

 

Larina trka 2011 - Preliminary results

Larina trka 2011sub 9.4.2011 14:59
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                         YB Club                               Time 



M12  (9/9)     Preliminary results  14:59  

    1     53 Milorad Milić                   Jasenica JAS                      23:55 
    2     94 Ilija Pejoski                   Pobeda POB                        26:25 
    3     52 Nikola Stojanović               Jasenica JAS                      30:50 
    4     80 Dejan Majstorović               Košutnjak KOŠ                     35:15 
    5    202 Teodor Stevanović               Jasenica JAS                      42:48 
    6     54 Aleksa Stanojević               Jasenica JAS                      90:53 

          31 David Ilić                      Paraćin PĆN                          mp 
          81 Vukašin Vitorović               Košutnjak KOŠ                        mp 
         181 Pavle Čanković                  Stražilovo STR                      dns 



M14  (8/10)    Preliminary results  14:59  

    1     98 Miloš Bilić                     Pobeda POB                        12:42 
    2     95 Aleksa Delić                    Pobeda POB                        14:33 
    3     55 Igor Dragojević                 Jasenica JAS                      17:59 
    4     56 Jovan Rakić                     Jasenica JAS                      22:50 
    5     11 Stefan Strelić                  Kopaonik KOP                      24:51 
    6     97 Filip Đoševski                  Pobeda POB                        25:55 
    7    200 Aleksandar Stojdaninović        Jasenica JAS                      27:35 
    8    183 Miloš Radisosavljević           Drug Drugovac                     46:17 



M16  (8/8)     Preliminary results  14:59  

    1     99 Dušan Krnjaić                   Pobeda POB                        12:33 
    2     58 Marko Rakić                     Jasenica JAS                      12:37 
    3      7 Strahinja Strelić               Kopaonik KOP                      12:57 
    4    100 Nikola Bilić                    Pobeda POB                        13:44 
    5     57 Darko Lukić                     Jasenica JAS                      14:57 
    6     49 Danilo Radovanović              Magic Map MGM                     18:36 
    7     15 Aleksandar Stamenov             Avala AVA                         21:55 

         196 Srđan Urošević                  Jasenica JAS                         mp 



M18-20  (6/6)  Preliminary results  14:59  

    1     59 Sava Lazić                      Jasenica JAS                      17:44 
    2     61 Filip Stevanović                Jasenica JAS                      18:17 
    3      3 Marko Stevanović                Obilić OBI                        21:34 
    4     60 Nikola Dragojević               Jasenica JAS                      21:58 
    5     62 Bogdan Vuruna                   Jasenica JAS                      23:49 
    6    101 Nemanja Mijailović              Pobeda POB                        25:56 



M21A  (6/6)    Preliminary results  14:59  

    1    102 Mihailo Radinović               Pobeda POB                        22:45 
    2     75 Dejan Jovanović                 Kopaonik KOP                      23:29 
    3    132 Nikola Živanović                Soko OK Soko                      24:48 
    4     76 Miloš Vučenović                 Kopaonik KOP                      24:49 
    5     47 Nikola Stajić                   Pobeda POB                        24:58 

          24 Miroslav Dokmanović             Kopaonik KOP                         mp 



M21B  (14/14)  Preliminary results  14:59  

    1    161 Nikola Spasković                Avala AVA                         15:24 
    2    103 Vladimir Radinović              Pobeda POB                        17:07 
    3    152 Saša Nikolić                    Čelik ČLK                         17:41 
    4     18 Zoran Pejić                     Policajac PJP                     18:31 
    5    114 Miljan Mimić                    Pobeda POB                        19:45 
    6     32 Milovan Mitrović                Paraćin PĆN                       20:02 
    7    116 Dimitrije Lazarević             Pobeda POB                        25:15 
    8    166 Dimitrije Stanković             Avala AVA                         25:51 
    9    135 Aleksandar Bogdanović           Soko OK Soko                      29:43 
   10    153 Aleksandar Vijatović            Čelik ČLK                         31:45 
   11    197 Ognjen Ivetić                   Novi Sad NSD                      33:57 
   12    162 Aleksandar Kričak               Avala AVA                         35:51 
   13    136 Aleksandar Rakić                Soko OK Soko                      97:02 

         133 Đorđe Živanović                 Soko OK Soko                         mp 



M21E  (26/26)  Preliminary results  14:59  

    1     35 Blažo Maksimović                Rtanj RTA                         18:45 
    2     83 Igor Vuković                    Košutnjak KOŠ                     19:09 
    3     82 Dejan Popović                   Košutnjak KOŠ                     20:28 
    4    143 Andrea Bruno                    DIF DIF                           20:57 
    5     26 Dragan Dokmanović               Kopaonik KOP                      21:03 
    6    106 Marko Grujić                    Pobeda POB                        21:20 
    7    154 Željko Ćorić                    Čelik ČLK                         21:36 
    8     36 Đorđe Arizanović                Rudar Geol RGE                    23:08 
    9    180 Petar Šarić                     Stražilovo STR                    23:12 
   10    168 Vlada Matuski                   Novi Sad NSD                      23:17 
   11     50 Slobodan Veljović               Magic Map MGM                     23:29 
   12    105 Mrgud Pajko                     Pobeda POB                        23:48 
   13    108 Čedomir Paunović                Pobeda POB                        24:01 
   14    107 Vladimir Tokalić                Pobeda POB                        24:04 
   15     51 Rade Goljović                   Magic Map MGM                     24:10 
   16     27 Vukašin Mijailović              Kopaonik KOP                      24:13 
   17     20 Bojan Munjas                    Rudar Geol RGE                    24:48 
   18     28 Saša Gacev                      Kopaonik KOP                      25:44 
   19     17 Nikola Maksimović               Rtanj RTA                         26:34 
   20    144 Stevan Vujasinović              Neštin NEŠ                        28:45 
   21     21 Ivan Bondžić                    Rudar Geol RGE                    28:54 
   22     22 Nedeljko Karpić                 Rudar Geol RGE                    30:12 
   23     25 Stevo Ćosović                   Kopaonik KOP                      33:56 
   24     12 Đorđe Andrić                    Policajac PJP                     47:18 

         104 Milan Kovačević                 Pobeda POB                           mp 
         137 Vladan Radanović                DIF DIF                              mp 



M35  (10/10)   Preliminary results  14:59  

    1     42 Milovan Marković                Maslačak MAS                      23:30 
    2    145 Zoran Škorić                    Neštin NEŠ                        24:53 
    3    160 Mladen Ćorić                    Avala AVA                         25:45 
    4     33 Dejan Ilić                      Paraćin PĆN                       25:48 
    5    155 Nebojša Milovanović             Čelik ČLK                         28:07 
    6    201 Miroslav Stevanović             Jasenica JAS                      28:13 
    7    139 Dejan Savović                   DIF DIF                           29:02 
    8     44 Dušan Jakovljević               Maslačak MAS                      33:28 
    9    169 Goran Žigić                     Novi Sad NSD                      36:36 
   10    150 Igor Sokolovski                 Maslačak MAS                      36:51 



M40  (6/6)     Preliminary results  14:59  

    1    170 Bratislav Adamović              Novi Sad NSD                      20:30 
    2     39 Dragan Krstić                   Paraćin PĆN                       20:48 
    3    176 Dušan Jovanović                 Kopaonik KOP                      21:46 
    4    188 Dejan Radovanović               Paraćin PĆN                       22:19 
    5     73 Aleksandar Vučetić              PTT PTT                           25:31 

         109 Dejan Čvorović                  Pobeda POB                          dns 



M45  (4/4)     Preliminary results  14:59  

    1    138 Života Tasić                    DIF DIF                           18:23 
    2    110 Dušan Babić                     Pobeda POB                        20:32 
    3      4 Miroslav Stevanović             Obilić OBI                        21:06 
    4      8 Dragan Strelić                  Kopaonik KOP                      24:23 



M50  (4/4)     Preliminary results  14:59  

    1    167 Duško Radojčić                  Novi Sad NSD                      14:37 
    2    140 Branislav Radosavljević         DIF DIF                           19:39 

           6 Zoran Milovanović               Jasenica JAS                         mp 
          40 Sulejman Šuškić                 DMB DMB                              mp 



M55  (2/2)     Preliminary results  14:59  

    1    115 Đorđe Zagorac                   PTT PTT                           18:27 
    2     43 Ognan Krstev                    Maslačak MAS                      30:22 



M60  (5/5)     Preliminary results  14:59  

    1     63 Miodrag Radisavljević           Jasenica JAS                      14:00 
    2     41 Jovan Vujić                     DMB DMB                           17:41 
    3     79 Metodije Šentevski              Kopaonik KOP                      19:36 
    4    171 Petar Panić                     Novi Sad NSD                      20:33 
    5     30 Atila Čeh                       Čelik ČLK                         24:01 



Ž12  (9/9)     Preliminary results  14:59  

    1    123 Jovana Grozdanić                Pobeda POB                        15:38 
    2    121 Ana Milić                       Pobeda POB                        17:41 
    3    122 Jelena Grozdanić                Pobeda POB                        21:36 
    4     84 Ivana Novaković                 Košutnjak KOŠ                     22:41 
    5     38 Maja Krstić                     Paraćin PĆN                       34:20 

          37 Milica Krstić                   Paraćin PĆN                          mp 
         117 Zvezdana Stevanović             Pobeda POB                           mp 
         179 Teodora Bemiler                 Stražilovo STR                       mp 
         194 Maja Radovanović                Paraćin PĆN                          mp 



Ž14  (15/16)   Preliminary results  14:59  

    1    199 Sofija Stojanović               Jasenica JAS                      14:02 
    2     64 Katarina Stanojević             Jasenica JAS                      18:42 
    3     85 Maja Gajić                      Košutnjak KOŠ                     20:58 
    4     88 Isidora Zimović                 Košutnjak KOŠ                     23:13 
    5    182 Aleksandra Ranđelović           Stražilovo STR                    24:15 
    6     86 Jovana Vidaković                Košutnjak KOŠ                     25:25 
    7    159 Milica Ćorić                    Avala AVA                         29:00 
    8    120 Tamara Višnjić                  Pobeda POB                        29:39 
    9     87 Marija Vitaz                    Košutnjak KOŠ                     29:54 
   10     92 Aleksandra Pešić                Košutnjak KOŠ                     36:24 
   11    193 Ljubica Anđelić                 Pobeda POB                        43:50 
   12    119 Ivana Stevanović                Pobeda POB                        44:14 

          65 Anđela Nešić                    Jasenica JAS                         mp 
         118 Ivana Zeković                   Pobeda POB                           mp 
          93 Anđela Mađarac                  Košutnjak KOŠ                       dns 



Ž16  (7/7)     Preliminary results  14:59  

    1     91 Milica Milošević                Košutnjak KOŠ                     12:38 
    2     90 Milica Ilić                     Košutnjak KOŠ                     13:35 
    3     66 Aleksandra Vulićević            Jasenica JAS                      16:23 
    4     89 Anđela Rogač                    Košutnjak KOŠ                     17:35 
    5     68 Ana Stojković                   Jasenica JAS                      17:53 
    6     67 Sofija Ševo                     Jasenica JAS                      28:16 

          13 Irena Gorjanc                   Avala AVA                           dns 



Ž18-20  (7/7)  Preliminary results  14:59  

    1     71 Katarina Vulićević              Jasenica JAS                      13:33 
    2      5 Marina Stevanović               Obilić OBI                        15:19 
    3    124 Sofija Jokanović                Pobeda POB                        15:53 
    4    151 Jovana Vasiljević               Neštin NEŠ                        16:54 
    5     16 Biljana Klisarić                Policajac PJP                     20:26 
    6      9 Sara Strelić                    Kopaonik KOP                      22:36 

          70 Jelena Prokić                   Jasenica JAS                        dns 



Ž21A  (5/5)    Preliminary results  14:59  

    1    172 Jelica Janković                 Novi Sad NSD                      27:43 
    2      1 Marija Veljković                Policajac PJP                     31:25 
    3    125 Ivana Babić                     Pobeda POB                        32:57 
    4     77 Tamara Vuletić                  Kopaonik KOP                      52:34 
    5     23 Marta Karpić                    Rudar Geol RGE                    53:24 



Ž21B  (12/12)  Preliminary results  14:59  

    1     19 Teodora Vuleta                  Rudar Geol RGE                    22:20 
    2    164 Olivera Milanović               Avala AVA                         22:22 
    3     78 Angelina Ćuković                Kopaonik KOP                      26:19 
    4     46 Tatjana Ljubisavljević          Maslačak MAS                      27:18 
    5    134 Dijana Živanović                Soko OK Soko                      27:59 
    6    148 Dijana Jelić                    Maslačak MAS                      29:37 
    7     48 Maja Dimitrijević               Maslačak MAS                      30:39 
    8    165 Katarina Milovac                Avala AVA                         33:16 
    9    163 Mirjana Kovačić                 Avala AVA                         34:42 
   10    126 Milica Kostić                   Pobeda POB                        37:11 

          14 Merima Bakić                    Avala AVA                           dns 
         147 Danka Savić                     Vračar VRA                          dns 



Ž21E  (11/11)  Preliminary results  14:59  

    1    149 Aleksandra Jelić                Maslačak MAS                      23:21 
    2    177 Ana Kuzmanović                  Stražilovo STR                    23:25 
    3    141 Jelena Kozoderović              DIF DIF                           24:05 
    4    178 Slađana Jovanović               Stražilovo STR                    24:12 
    5     72 Maja Karić                      Jasenica JAS                      25:20 
    6    128 Naja Đurić                      Pobeda POB                        25:43 
    7    173 Dragana Živković                Novi Sad NSD                      26:19 
    8     29 Dragana Dokmanović              Kopaonik KOP                      27:04 
    9    158 Senka Gromović                  Jasenica JAS                      27:27 
   10    127 Radmila Šuljagić                Pobeda POB                        30:17 

          34 Draga Stanković                 Rtanj RTA                            mp 



Ž35  (6/6)     Preliminary results  14:59  

    1    142 Irina Juhas                     DIF DIF                           18:56 
    2     45 Nada Jakovljević                Maslačak MAS                      27:46 
    3    129 Valentina Grozdanić             Pobeda POB                        27:48 
    4      2 Nataša Ajdanić                  DMB DMB                           27:49 
    5     10 Nataša Strelić                  Kopaonik KOP                      33:45 
    6    195 Milanka Radovanović             Paraćin PĆN                       50:50 



Ž45  (4/4)     Preliminary results  14:59  

    1    189 Jasmina Platiša                 PTT PTT                           22:05 
    2    131 Jelena Babić                    Pobeda POB                        24:50 
    3    130 Vesna Milić                     Pobeda POB                        26:20 
    4    156 Nataša Stanisavljević           Čelik ČLK                         28:59 



Ž50  (3/3)     Preliminary results  14:59  

    1    174 Ankica Malinović                Novi Sad NSD                      24:46 
    2    175 Milica Jovanović                Kopaonik KOP                      31:53 
    3     74 Biljana Spasojević              PTT PTT                           57:25 



SZS-Open  (8/8 Preliminary results  14:59  

    1    198 Vladislav Milosavljević         Novi Sad NSD                      21:22 
    2    157 Aleksandra Pavlović             Čelik ČLK                         22:45 
    3    113 Zoran Dugarić                   Pobeda POB                        26:50 
    4    146 Uros Subevski                   PTT PTT                           27:11 
    5    112 Danica Kostić                   Pobeda POB                        29:07 
    6    111 Boro Đoševski                   Pobeda POB                        31:47 

         187 Filip Krstev                    Kju Kjustendil                      dns 
         190 Davide Piccardino               DIF DIF                             dns 



SZS-Rekreativn Preliminary results  14:59  

    1    191 Veljko Ivković                  Individual IND                     9:50 
    2    204 Petar Milić                     Jasenica JAS                      13:43 

         203 Dejan Antić                     Jasenica JAS                         mp 



 

2004-2014 Orijentiring savez Srbije. Sva prava zadrzana. Webmaster: webmaster@orijentiring.rs